Babycom, anne bebek sektöründe uzun yıllar imalatçılık tecrübesi olan Al-Yu Bebe Mobilya'nın Nazar Bebe ve Baby Tech'ten sonra piyasaya sunduğu üçüncü markadır.

Bebek gereçlerindeki uzun yıllar imalat tecrübemiz her yeni doğan bebeğin, içerisinde uzun süre sağlıklı bir şekilde zaman geçirebileceği ve evin her köşesine kolaylıkla taşınabilecek bir beşiğe ihtiyaç duyduğunu göstermektedir.

Kuşkusuz ki her ebeveyn için en önemli soru, bebeğinin bu kadar çok zaman geçireceği, içerisinde büyüyeceği bir ürünün ne kadar sağlıklı ve güvenilir olduğudur. Babycom bebek ürünleri için oluşturulmuş yerel ve global üretim standartlarına uymayı önkoşul olarak kabul eder. Bebeğiniz için risk oluşturabilecek hiçbir hammadde ve ölçü üretim aşamasında kullanılmaz, piyasaya sürülen her mamül öncelikle bu konuda denetlenir ve onaylanır.

İthal ürünlerin aksine beşiklerimizin giydirmelerinde polyester ve benzeri hammaddeler yerine oekatex belgeli pamuklu kumaşlar kullanılmaktadır. Yine yataklarda kullanılan süngerler için bebek sağlığına en uygun dansite kullanılmaktadır.

Ürünün sağlıklı ve güvenilir olmasından sonra ebeveyn için en önemli konulardan biri de ürüne ödenecek bedeldir, Babycom ürünleri tam takım halinde satılır, uyku setleri, cibinlik ve yatak bir arada sunularak sağlıklı bir şekilde kullanıma hazır halde sunulur. Babycom markalı bir beşik için yatak, uyku seti, cibinlik gibi kullanımı zorunlu diğer kullanımı zorunlu diğer ürünlere ek bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.

Ürünlerimiz iki yıl garantilidir, satış noktalarımızdan temin ettiğiniz ürünler için kullanım sürenizce fabrikamızdan bilgi alabilir ve herhangi bir problemle karşılaştığınızda destek isteyebilirsiniz.

[email protected]   0232 782 39 24 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı