Babycom Kral Beşik Ceviz  60*120
Babycom Kral Beşik Ceviz  60*120
Babycom Kral Beşik Ceviz  60*120
Babycom Kral Beşik Ceviz  60*120

Babycom Kral Beşik Ceviz 60*120 (181)

0,00
Marka : Babycom
İndirim Oranı : %29 İndirim
₺239,60 'den başlayan taksitlerle

Kral beşiklerimizin tamamı iki kademelidir, bebeğinizin ilk aylarında üst kademede kullanacağınız ürünü, 8. aydan sonra tabana indirerek oyun parkı olarak da kullanabilirsiniz. Bu boyutlardaki beşiklerimizin avantajı daha uzun süreli kullanım olanağı sağlamasıdır.

Tüm beşik modellerimiz sallanma özelliğine sahiptir, Kral Beşikleri de pratik mekanizmaları sayesinde tekerlekleri üzerinde kullanabileceğiniz gibi, kolaylıkla sallama pozisyonuna da alabilirsiniz.

Ürün fotoğrafında görmüş olduğumuz tüm ayrıntılar, cibinliğin de dahil olduğu dokuz parçadan oluşan uyku seti, yatak da fiyata dahildir.

Ürünü "uyku setleri" sayfalarımızda görebileceğiniz farklı uyku setleriyle de temin edebilirsiniz.

Ürünlerimizin modüler olması, taşıma ve saklama için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra herhangi bir hasar halinde, fabrikamızdan temin edebileceğiniz parça sayesinde beşiğinizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tekstil setlerimiz de fabrikamızda üretilmektedir. Üretimde kullanılan kumaşların tamamı OEKO-TEX® Standardı 100 sertifikasına sahiptir.

İmalatta kullandığımız tüm renklendiriciler Avrupa standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılabilmektedir. Hiçbir şekilde formaldehit içermez, E0 normunda üretilmiş olup, kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermez.

Ürünlerimiz "2 Yıl" garantilidir.

 

KOŞULSUZ CAYMA HAKKI

Babycom “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Size burada sunulan ürünle satın aldığınız ürün arasında en ufak bir farklılık tespit ettiğiniz takdirde cayma hakkına sahipsiniz, bunun dışında kargodan kaynaklanabilecek tüm riskler de –siz tutanak tutturmamış olsanız dahi- firmamızca üstlenilmektedir.


İKİ YIL GARANTİ

Ahşap beşiklerimiz iki yıl kullanım garantilidir (sert cisim darbeleri ile kırılmış,sıcağa veya suya bırakılma nedeni ile bozulmuş vb. kusurlar gerekçesiyle kullanılmaz hale getirilmiş olan ürünler garanti kapsamı dışındadır). Tekstil setleri kullanım ömürlerince ve yıkama talimatlarına uyulması koşulu ile garantilidir.


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

Ürünün Net Kullanım Alanı,
Derinlik: 65 cm
En: 60 cm
Uzunluk: 120 cm


Ürünün Dış Ölçüleri:
Derinlik: 89 cm
En: 64 cm
Uzunluk: 124 cm

Koli Ağırlığı 32 kg’dır.

Çerez Kullanımı